Virtualne učionice

razred poveznica na virtualnu učionicu
1.abdg učionica 1.abg
2.ab učionica 2.abdg
3.ab učionica 3.ab
1.c učionica 1.c
2.c učionica 2.c
3.c učionica 3.c
4.c učionica 4.c
1.h učionica 1.h
2.h učionica 2.h
3.h učionica 3.h
4.h učionica 4.h

Virtualna zbornica

« Siječanj 2021 »

Ponude

Stručna usavršavanja u strukovnom obrazovanju

Prijave za stručne skupove provode se samo elektroničkim putem (VETISInformacijski sustav strukovnog obrazovanja). S obzirom na to da je ograničen broj sudionika na svakom od skupova, sudjelovanje se može prijavljivati do popunjavanja kvote te najkasnije do 15 dana prije održavanja skupa. U slučaju spriječenosti da nazočite stručnom usavršavanju za koje ste se prijavili, nužno je pisanim putem o tome obavijestiti voditelja/icu skupa najkasnije 7 dana prije održavanja skupa.

Evidenciju o sudjelovanjima na stručnim skupovima vodit će voditelj/ica skupa. Sudionici stručnih usavršavanja će od Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih dobiti potvrdu o stručnom usavršavanju.

Stručna usavršavanja u obrazovanju

Agencija za odgoj i obrazovanje organizira i provodi stručna usavršavanja za odgojitelje, učitelje, nastavnike, stručne suradnike i ravnatelje predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola. Iz tabličnog je prikaza vidljivo koje će teme i za koje ciljne skupine viši savjetnici Agencije obrađivati na stručnim skupovima u razdoblju 2009.-2011. godina. Teme stručnog usavršavanja popisane su u okviru predmetnih područja.

Svaka će tema biti programski razrađena u tablici koju ćete naći na našim stranicama, u okviru predmeta/predmetnog područja koje vas zanima. Teme (programi) stručnih skupova objavljivat će se sukcesivno na mrežnim stranicama Agencije za kvartalno razdoblje. Iz programa će biti razvidno mjesto i vrijeme održavanja stručnog skupa, voditelj programa, imena predavača, namjena i ciljevi programa i ostali važni podaci.

Prijavljivanje na stručni skup provodi se isključivo on-line. S obzirom na to da se stručni skupovi organiziraju za ograničen broj sudionika i da organizacija iziskuje brojne pripreme, sudjelovanje se može prijavljivati najkasnije 15 dana prije početka skupa. Ukoliko ste spriječeni nazočiti skupu, obvezno je o tome izvijestiti voditelja programa najkasnije tjedan dana prije početka skupa.

Na županijska stručna vijeća (ŽSV) se također prijavljuje preko Ettaedu-aplikacije za online prijavu.