Prva svečana podjela svjedodžbi maturantima
Autor: Administrator , 29. 6. 2015.

“Korijeni učenja su gorki, ali su plodovi slatki”, Aristotelova misao vodilja je prigodne riječi ravnatelja Ivana Meštrovića upućene našim maturantima na svečanoj podjeli svjedodžbi održanoj u petak 26. lipnja 2015. godine.

U svom obraćanju ravnatelj im se zahvalio što su ustrajali do kraja svog školovanja, što su bili primjerni, a ujedno i ostvarili odgovarajuće uspjehe. Nakon izvedbe na gitari Jurja Poklepovića, učenika 1. c razreda opće gimnazije, uslijedila je prezentacija svih maturanata koju možete vidjeti u priloženom dokumentu.

Razrednica Ivona Martinić-Mladineo podijelila je svjedodžbe završnog razreda maturantima 4. c razreda opće gimnazije.

Pohvalnice i nagrade Nastavničkog vijeća uručila je učenicima Andru Kurtiću, Anti Matuliću, Ivi Jakšić, Juliji Katić i Anamariji Šesnić za odličan uspjeh i uzorno vladanje, a pohvalnice Razrednog vijeća učenicama Lei Damjanović i Mari Matulić za vrlo dobar uspjeh i uzorno vladanje.

Razrednica Rina Vidović podijelila je svjedodžbe završnog razreda maturantima 3. ae razreda zanimanja automehaničar i elektroinstalater.

Pohvalnicu Nastavničkog vijeća i nagradu uručila je učeniku Mateu Košutniku za vrlo dobar uspjeh i uzorno vladanje, a pohvalnicu Razrednog vijeća učeniku Nikoli Kusanoviću za vrlo dobar uspjeh i sudjelovanje na međužupanijskom natjecanju. Četiri učenika zanimanja automehaničar dobili su i svjedodžbu o završnome radu.

Učeniku Mateu Radiću razrednica je uručila pohvalnicu i nagradu Nastavničkog vijeća za vrlo dobar uspjeh, sudjelovanje na županijskom natjecanju i uzorno vladanje, učeniku Nikoli Martiniću pohvalnicu Razrednog vijeća za vrlo dobar uspjeh, sudjelovanje na županijskom natjecanju i uzorno vladanje, a učeniku Božanu Jelinčiću pohvalnicu Razrednog vijeća za vrlo dobar uspjeh i uzorno vladanje. Svih pet učenika zanimanja elektroinstalater dobilo je i svjedodžbe o završnome radu.

Razrednica Tončica Rendić podijelila je svjedodžbe završnog razreda maturantima 3. bg razreda zanimanja kuhar i frizer.

Učeniku Jakovu Kuščeviću uručila je pohvalnicu i nagradu Nastavničkog vijeća za odličan uspjeh i prezentaciju škole, a učeniku Mateju Lukiću pohvalnicu Razrednog vijeća za postignut uspjeh i uzorno vladanje. Svih sedam učenika zanimanja kuhar dobilo je i svjedodžbe o završnome radu.

Učenici Danijeli Drpić razrednica je uručila pohvalnicu i nagradu Nastavničkog vijeća za odličan uspjeh i uzorno vladanje, učenici Michel Yeraldy Araceni Vladislavić pohvalnicu Razrednog vijeća za postignut uspjeh i uzorno vladanje, a učenicama Maji Matulić i Dani Ostoji pohvalnice Razrednog vijeća za postignut uspjeh i prezentaciju škole. Sedam učenica zanimanja frizer dobilo je i svjedodžbu o završnome radu.

Maturantima je priređen i jedan mali kuriozitet: slučajnim odabirom birali su svoj "putokaz kroz život"– jednu od različitih mudrih izreka istaknutih književnika, znanstvenika ili filozofa. Na kraju je oproštajnim videom prikazan sažetak njihovih školskih doživljaja i nezaboravnih trenutaka, a možete ga vidjeti na sljedećoj poveznici:

maturanti 2014./2015. - video

Poslije se uz sokove i kolače nastavilo ugodno druženje s maturantima i njihovim roditeljima. Hvala svim nastavnicima i djelatnicima škole koji su sudjelovali u organizaciji i provedbi svečane podjele svjedodžbi.

Maturanti, neka Vam bude sretno! smiley

Povjerenstvo za prezentaciju škole

maturanti_2014.-2015..ppsx (22.56 MB)