« Ožujak 2024 »

Uspjeh naših učenika na natjecanjima u 2015. školskoj godini
Autor: Administrator , 23. 3. 2015.

I ove su se godine provodila školska, županijska i međužupanijska natjecanja u kojima je čak 20-ak učenika naše male škole sudjelovalo i ostvarilo dobre rezultate. Natjecanja su se provodila u općoj gimnaziji (iz devet predmeta) i u strukovnim zanimanjima.

Na školskom natjecanju iz geografije (pod mentorstvom Tončija Fijamenga, dipl. ing.) sudjelovali su Mihaela Škaro (1.c), Ivna Bonačić (1.c), Petar Galović (1.c), Matej Ivčević (1.c), Toni Rendić (2.c), Frane Martinić (3.c), Anamarija Šesnić (4.c) i Ante Matulić (4.c). Učenik Ante Matulić bio je pozvan na županijsko natjecanje i osvojio 3. mjesto.

Na školskom natjecanju iz biologije (pod mentorstvom Silvane Dragičević, prof.) sudjelovali su Mihaela Škaro (1.c), Petar Galović (1.c) i Andro Kurtić (4.c). Svi su učenici bili pozvani na županijsko natjecanje i ostvarili sljedeće rezultate: Mihaela Škaro (8. mjesto), Petar Galović (5. mjesto) i Andro Kurtić (4. mjesto).

Na školskom natjecanju iz hrvatskog jezika (pod mentorstvom Rine Vidović, prof.) sudjelovao je učenik Andro Kurtić (4.c) koji je bio pozvan na županijsko natjecanje i osvojio 10. mjesto.

Na školskom natjecanju iz matematike (pod mentorstvom Vinke Todorović, dipl. ing.) sudjelovali su Mihaela Škaro (1.c), Petar Galović (1.c) i Karmen Žuvić (3.c). Učenici Petar Galović i Karmen Žuvić bili su pozvani na županijsko natjecanje. Učenik Petar Galović osvojio je 12. mjesto.

Na školskom natjecanju iz kemije (pod mentorstvom Sadete Jakšić, dipl. ing. i Blanše Dadić, prof.) sudjelovali su Mihaela Škaro (1.c), Petar Galović (1.c) i Andro Kurtić (4.c). Učenici Petar Galović i Andro Kurtić bili su pozvani na županijsko natjecanje i osvojili 19. mjesto i 4. mjesto.

Na školskom natjecanju iz fizike (pod mentorstvom Slavice Pavišić, prof.) sudjelovali su Mihaela Škaro (1.c), Petar Galović (1.c), Ana Nikšić (1.c), Juraj Poklepović (1.c), Matej Ivčević (1.c), Lina Šerić (1.c) i Sara Pučo (1.c). Učenici Petar Galović, Ana Nikšić, Juraj Poklepović, Lina Šerić i Sara Pučo bili pozvani na županijsko natjecanje i ostvarili sljedeće rezultate: Petar Galović (13. mjesto), Ana Nikšić (17. mjesto), Sara Pučo (19. mjesto) i Lina Šerić (20. mjesto).

Na školskom natjecanju iz informatike (pod mentorstvom Sandre Radulovski, prof.) sudjelovali su Matej Ivčević (1.c), Josip Martinović (2.c) i Toni Rendić (2.c).

Na školskom natjecanju iz povijesti (pod mentorstvom Andrijane Vladislavić, prof.) sudjelovali su Ana Nikšić (1.c), Ivna Bonačić (1.c), Ante Eterović (1.c), Toni Rendić (2.c), Karmen Žuvić (3.c) i Mari Matulić (4.c).

Na školskom natjecanju iz engleskog jezika (pod mentorstvom Magdalene Vladislavić, prof.  i Anđelke Miloš, prof.) sudjelovali su Toni Rendić (2.c) i Franko Cvitanić (4.c).

U strukovnim zanimanjima sudjelovali su na međužupanijskim natjecanjima učenici trećih razreda i ostvarili sljedeći uspjeh:

Frizeri (pod mentorstvom Ljubice Kurtić, majstora frizerstva):

• Dani Ostoja (6. mjesto)
  • Maja Matulić (7. mjesto).

Automehaničari (pod mentorstvom Jakše Matulića, ing.):

• Nikola Kusanović (7. mjesto)
  • Mario Dubravčić (10. mjesto).

Elektroinstalateri (pod mentorstvom Rajka Bjegovića, dipl. ing.):

• Mateo Radić (4. mjesto)
  • Nikola Martinić (5. mjesto).

Pohvaljujemo sve učenike koji su sudjelovali na školskim, županijskim i međužupanijskim natjecanjima. Nadamo se da će se i dalje nastaviti usavršavati i iskazivati svoja znanja, vještine i sposobnosti.

smiley